Prázdniny už pomalu klepou na dveře, a tak zbývá jen několik málo dní na promyšlení volnočasových aktivit s dětmi. A proto, že většina ratolestí jen tak neposedí, vybrali jsme pro vás několik skvělých míst, kde se zaručeně nudit nebudou. Kam se společně s celou rodinou můžete vydat s ActivePassem a užít si den plný zábavy, sportu, ale také nějakého toho osvěžení?

 

Zabavit děti dá občas pěkně zabrat, zvlášť, když nevydrží u jedné aktivity déle než pět minut. Proč tomu ale nejít naproti? Vezměte je do zábavních a interaktivních parků, kde si mohou vyzkoušet opravdu pestrou paletu zábavy, a to i společně s vámi. Pokud jste z Prahy, určitě se vydejte do zábavního parku Toboga Fantasy. Fantasy park nabízí hernu o ploše přes 6 000 m2, kde si užijete jízdu na obří Megaskluzavce, Tubing, Shot arénu, kde si můžete zastřílet ze vzduchových děl měkkými míčky, balónkové fontány nebo třeba bobovou dráhu či lanové centrum. Na své si přijdou jak dospělí, tak i opravdu malé děti.

 

Kdo skočí nejdál?

Jsou vaše děti doslova blázni do skákání na trampolíně? Největší radost jim uděláte návštěvou opravdu pořádného jump centra. Jedno takové najdete v Liberci a jmenuje se Urban Jump Arena. V areálu najdete Fee-Jump Arenu pro volnou zábavu se spoustou propojených trampolín po podlaze i bocích, Monkey track plný překážek, skluzavek a kuličkového bazénu nebo Dodgeball zónu, kde vybíjená nabere úplně jiný rozměr! Vás určitě nejvíce zabaví Climbing wall, obří horolezecká stěna, na které se nemusíte bát pádu. Jediné, co vás při pádu čeká, je molitanová jáma.

 

Zábava pro děti i relax pro rodiče

Jste unavení z práce a na hopsání s dětmi už si netroufnete? Nevadí, právě na to jsou perfektně připraveni v Dětské herně Slunečnice v Praze. Herna je určena pro děti již od nejmenších a je plná houpaček, trampolín, klouzaček i hraček. To ale není všechno. Děti tady čeká také sjezdová rampa, řetězový most, tunel nebo třeba perníková chaloupka. Samozřejmostí je i zóna pro nejmenší. Zatímco budou vaše děti ponořeny do své vlastní fantazie, vy si můžete bezstarostně vychutnat s partnerem či kamarádkou skvělou kávu, sklenku dobrého moravského vína či něco chutného k jídlu.

 

Osvěžení přijde vhod

Děti jsou blázni do vody a v létě je návštěva nejrůznějších koupališť téměř samozřejmostí. Ať už máte batole, ratolest ještě ve školce nebo už ve škole, parádní koupačku si společně s nimi užijete na pražském Koupališti Petynka, kde na vás čeká kromě 103 metrů dlouhého tobogánu a 50 m dlouhého vyhřívaného bazénu také aquapaddler, luxusní trampolína přímo v písku, elektrická autíčka, fotbalpool či brouzdaliště pro děti se skluzavkou a chrliči vody.

 

V Brně pak za návštěvu rozhodně stojí Aquapark Kohoutovice, kde si kromě vnitřních i venkovních bazénů užijete vodních radovánek s chrliči, na 90 m dlouhém tobogánu, na divoké řece a ti nejmenší při dovádění s vodním hřibem v dětském brouzdališti. A na mnoho způsobů se můžete bavit ve Vodním světě v Ostravě. V bazénovém centru je vám k dispozici 25 metrový bazén se skokanským prknem, dětské brouzdaliště, 100 m dlouhý tobogán, řada skluzavek, vířivé bazény se šplhacími sítěmi, divoká řeka, vodní dělo, fontánky, vodní chrliče a vodní jeskyně pro vodní hrátky i odpočinek. Kromě toho se vaše děti zabaví i na souši. Součástí areálu je také dětské hřiště s tartanovým povrchem s množstvím houpaček a prolézaček, dětský hrad se skluzavkami a pískoviště.

 

To všechno a mnohem víc si můžete užít díky benefitům, které vám přináší ActivePass. Nevybrali jste si z nabídky v tomto článku? Podívejte se do naší sekce Nabídka aktivit a najděte tu pravou zábavu pro vás i vaši rodinu!