Chcete stmelit kolektiv a současně si užít spoustu zábavy? Vyzvěte své kolegy ke společné aktivitě, která prověří nejen váš smysl pro týmovost, ale zároveň se u ní dobře pobavíte. Abyste nemuseli dlouho přemýšlet, která činnost bude ta pravá, přinášíme několik tipů, co s kolegy podniknout. S ActivePassem si můžete vybrat z pestré nabídky zajímavých aktivit, které si užijí jak sportovci, tak i milovníci záhad a rébusů.

 

Zapojte do hry šedou kůru mozkovou

V posledních několika letech se těší velké oblibě únikové hry. V České republice navíc rostou jako houby po dešti, a tak můžete stále zkoušet nové a nové. Parádní únikovku si nejlépe užijete ve skupině, a tak je její návštěva v rámci teambuildingu naprosto ideální. Například na Praze 4 Braníku můžete zdolat netradiční únikovou místnost, kterou provozuje DeCrypt. Svůj smysl pro týmovost můžete prověřit také na Tajemné cestě.  V samotném centru Ostravy pak najdete Exit door Ostrava, která nabízí detailně propracované únikovky s nečekaným originálním řešením pro dvou až šesti-členné herní týmy. Obtížnost na míru vašemu týmu pak připraví v Hra Dědictví by BrainFAQ Brno a vy si tak můžete být jistí, že si hru užijete naplno.

 

Zažijte adrenalin mimo realitu

Má váš tým spíše bojovného ducha? Vezměte ho na některou z neméně oblíbených laser games. Zdolávat překážky, snažit se zasáhnout protihráče laserovými zbraněmi, a to všechno za pomocí nejmodernější bezdrátové techniky můžete v Laser Master Liberec. Dvě arény pro až 25 hráčů a velké množství herních módů nabízí Laser game Brno, kde se na teambuildingy specializují. V Praze pak můžete s partou kolegů navštívit největší laser game centrum v ČR, které pojme až 40 hráčů najednou –
Mercuria Laser Game v Praze v Braníku.

 

Anebo raději v reálném světě?

Parádní teambuilding si se svými zaměstnanci můžete užít také v Paintball Wood Brno, kde vás čeká pohodlné zázemí jak při hře, tak i ve chvíli, kdy se na hru připravujete nebo vstřebáváte adrenalin nabraný při soubojích s kolegy. Široký výběr zajímavých terénů od atraktivních přírodních hřišť až po speciálně upravené paintballové areály nabízí Piraňa Paintball, které nemá jen jedno, ale hned tři paintballová hřiště v Ostravě a okolí.

Mnoho zajímavých aktivit vás čeká také Action parku Praha 5. Připraveny jsou pro vás výzvy jako například slackline, extreme archery, body zorbing nebo paintball.

 

„Aktivity máme rozčleněny do několika kategorií dle jejich primárního zaměření a lze je libovolně kombinovat,“

říkají zaměstnanci Action parku.

 

Pojměte teambuilding jako odpočinek

Nebo byste preferovali méně adrenalinu a chtěli byste pojmout teambuidling spíše v relaxačním módu a trochu komorně?
Vezměte svůj tým do Sportovního centra Eden v Berouně a užijte si společný čas na čerstvém vzduchu třeba při lukostřelbě. Pokud by si přece jen chtěl dát někdo do těla, k dispozici jsou antukové tenisové kurty, beachtenis či beachvolejbal. Podobné sportovní aktivity nabízí také Hotel Žebětínský dvůr Brno, kde jsou navíc k dispozici 4 bowlingové dráhy, 2 kurty pro squash a badminton a můžete si zde užít i několikadenní teambuilding.

 

Nevybrali jste si žádnou z uvedených aktivit? Na webu ActivePass najdete celou řadu dalších možností, jak si užít se svými zaměstnanci nezapomenutelný teambuilding.