Jste milovníky vodních sportů a nic vám nedělá takovou radost jako den strávený v bazénu? Aby bylo koupání ještě zábavnější nejen pro vás, ale třeba i pro vaše děti, ActivePass vám nabízí možnost navštívit zdarma nebo za zvýhodněnou cenu hned několik velmi populárních aquaparků v Čechách i na Moravě.

Pořádná porce zábavy pro celou rodinu v Čechách

Bezesporu největším aquaparkem ve střední Evropě, který nabízí hned tři tematické části, je AquaPalace Praha. Palác dobrodružství nabízí návštěvníkům možnost zařádit si na šesti tobogánech a řadě skluzavek, projet se po divoké řece nebo si užít adrenalin při sjezdu trychtýře. V Paláci pokladů, který je určen menším dětem, čeká na vaše potomky vrak pirátské lodi i umělé vlnobití. Pokud dáváte přednost odpočinku, určitě nesmíte minout Palác relaxu, kde si můžete užít klid ve vířivce nebo se uvolnit v plaveckém bazénu. K dispozici je také Saunový svět, ve kterém si přijdou na své milovníci extrémních teplot.

 

Padesátimetrový krytý bazén, dětské brouzdaliště, relaxační bazén, dva tobogány i divoká řeka. To vše najdete v Aquacentru Šutka na Praze 8. Samozřejmě nesmí chybět ani vířivka, finská sauna nebo parní lázně. V horkých dnech je navíc otevřena letní terasa, z níž budete mít Prahu jako na dlani.

Stopatnáct metrů dlouhý tobogán. Tím se pyšní AquaDream  na Barrandově, který návštěvníky láká také na krásné dětské brouzdaliště s miniskluzavkou a chrliči, vířivku, masážní rošty nebo divokou řeku s umělým protiproudem. Samozřejmostí je také 25 metrů dlouhý plavecký bazén.

Doslova rájem pro všechny milovníky vody je Bazén Liberec, který se neustále rozrůstá o nové atrakce. Návštěvníky potěší 50 m a 25 m dlouhý bazén, skokanská sekce s prknem, potápěčská věž, Kneippův chodník, nerezová skluzavka se čtyřmi drahami, saunový svět, 107 metrů dlouhý tobogán nebo divoká řeka. Děti si užijí brouzdaliště s vodním hřibem, zatímco si rodiče odpočinou ve vířivce.

 

Milovníci vody si přijdou na své i na Moravě

V ostravském Vodním světě si na své přijdou i ti, kteří se občas do vody rádi proletí ze skokanského prkna. K dispozici je také vodní jeskyně plná nejrůznějších zákoutí vybízejících k zábavě i odpočinku. Nechybí pak ani tobogán, dětské brouzdaliště a plavecký bazén.

Na střešní bazén láká  Aquapark Kohoutovice v Brně, který nabízí příjemné prostředí pro strávení mnoha hodin vodních radovánek i relaxace. Najdete tady samozřejmě i řadu vnitřních bazénů, tobogán, vodní chrliče nebo saunu.

Vodní hrátky si můžete užít i v dalších aquaparcích nebo bazénech po celé české republice. Kde máte nejbližší vodní ráj vy?