Vymyslet originální plán na odpoledne nebo celý víkend dá občas zabrat. Zvlášť, když si chcete užít pořádnou porci zábavy a zároveň si dát do těla nejen vy, ale celá vaše rodina. S ActivePassem mít ale takové starosti vůbec nemusíte. Přinášíme vám tipy na parádní outdoorové aktivity, při kterých se rozhodně nudit nebudete.

Bydlíte v Liberci nebo jeho okolí? Vydejte se s rodinou do Sport parku Liberec, kde můžete své děti učit jezdit na kole či na bruslích, zaběhat si a k tomu si všichni zacvičit ve venkovní posilovně. Ta je součástí víceúčelového hřiště s dětským parkem. Děti formou hry posílí své tělo a vy také nepřijdete zkrátka. Kromě toho je ve Sportparku k dispozici občerstvení, a tak se můžete po tréninku odměnit nějakou dobrotou.

Kolo, kolo, koloběžka a mnohem víc

Chcete si užít den v přírodě a vyřádit se s celou rodinou nejen na koloběžkách? Pak máte několik skvělých možností! V Brně zavítejte do prodejny koloběžek s půjčovnou Kolobky.cz, kde si lze vybrat z pestré škály značek, jako jsou Mibo, Crussis, Yedoo, Kickbike, Kostka, Morxes, Doxtor nebo Micro a vozit se na nich celý den s doplatkem pouhých 150 Kč. Nebo se vydat na ekologickou projížďku po hlavním městě s Ecotours. K mání jsou nejen koloběžky, ale také kola.

Golf pro malé i velké

Začíná nová golfová sezóna, a tak se při krásném slunečném dni golfový výlet přímo nabízí. Vyrazte do Golf Hostivař, kde si užijí spoustu zábavy jak dospělí, tak i ti nejmenší. Užijte si s společně třeba celý den na devíti jamkovém hřišti, které je díky kartě ActivePass dostupné za doplatek ve výši 200 Kč. K dispozici jsou navíc cvičné greeny a driving range.

Podívejte se na svět z výšky

Milujete zdolávat překážky a nebojíte se výšek? A co takhle vzít děti do Lanového centra Pardubice? Speciálně pro ně jsou nachystány lanové překážky Lanáček a pro ty větší jsou pak k dispozici lanové překážky na vysokých lanech. Den s chutí adrenalinu a aktivní zábava je tím pravým pro všechny akčňáky. A kdybyste přece jen chtěli zůstat trochu při zemi, můžete si zaskákat na bungee trampolínách nebo zajít s dětmi do skákacího hradu či na houpací lodičky. Před návštěvou si nezapomeňte udělat rezervaci a pak už nezbývá, než si nachystat sportovní oblečení a vyrazit s dětmi do Pardubic! Malý okruh je pro držitele ActivePassu bez doplatku a velký s doplatkem 100 Kč.

Adrenalinový zážitek za jakéhokoli počasí

Milujete rychlou jízdu a chcete se se svými ratolestmi vyblbnout na čtyřech kolech? Naplánujte si návštěvu KartPlanet na Praze 9, kde si užijete jízdu na motokárách na 600 metrů dlouhém okruhu s převýšením 5 metrů! Připraveno je pro vás 15 motokár Sodi RT8 a 5 dětských motokár Sodi LR5, na kterých se mohou vyřádit holky i kluci od 150 cm výšky. K dispozici je vnitřní i venkovní posezení s občerstvením a v případě nepříznivého počasí vám rádi zdarma zapůjčí pláštěnky. S ActivePassem vás čeká 10 minut jízdy na motokárách s doplatkem 50 Kč. Trať je navíc osvětlena vysoce výkonným LED osvětlením, a tak můžete jezdit pohodlně i za tmy.

Zažít toho samozřejmě můžete mnohem více. S ActivePassem můžete vyrazit za sportem i zábavou po celé České republice. Tak kam to bude tentokrát? Inspiraci můžete načerpat zde.