Vážení uživatelé,  

přijměte naši upřímnou omluvu za komplikace, které v tomto roce provázely ActivePass 

Situace se mění jako na houpačce a vláda mění svá opatření častěji než ponožky. My proto musíme při každé změně improvizovat, jak je jen v našich technických i lidských silách, a hledat nejvhodnější řešení.  

To vyžaduje některá rozhodnutí, která se přirozeně nelíbí všem uživatelům, ale jsou nezbytně nutná pro co nejrychlejší vyřešení kompenzací, které považujeme za prioritu.  

ActivePass bohužel nefunguje na jedno tlačítko a za každým procesem je velké množství manuální práce. A i když bychom velmi rádi reagovali na změny situace více pružně, aktuálně to není technicky možné.  

Omlouváme se vám za nejasnosti, které mohly nastat v komunikaci, a za řešení kompenzací trvající déle, než jsme původně plánovali. Stále se snažíme učit z vlastních chyb a všechny procesy zrychlovat, jak je to jen možné 

Z důvodu opět se zhoršující epidemické situace a zpřísňování vládních opatření, která s největší pravděpodobností budou pokračovat i v lednu, jsme se rozhodli nechat ActivePass pozastavený i v lednu 2021. Nyní maximálně využijeme čas, abychom do konce roku dořešili letošní kompenzace. 

Objednávky, kterým začíná předplatné v lednu 2021, budou opět stornovány refundovány a lednové předplatné plně kompenzováno.  

Pokud se situace nezhorší a vládní opatření dovolí, plánujeme obnovení služby na únor 2021. Využijte tedy prosím standardní nezkrácené doby a objednejte si předplatné začínající od února do 15. ledna 2021 

Jako dárek jsme pro vás připravili seriál videí s tipy pro domácí cvičení s trenérem Ericem, které vám pomohou zůstat ve formě i přes vánoční svátky. A začneme s tím nejdůležitějším, pořádným protažením. + link  

Děkujeme vám za pochopení a přejeme příjemné prožití vánočních svátků 

Buďte zdrávi 

Tým ActivePass