Letní prázdniny jsou tu a s nimi také období krásného počasí, výletů a dovolených. Letošní léto však bude vlivem koronavirové krize výrazně jiné, než v předchozích letech. Mnozí z nás litují, že se museli rozloučit s plánovanými dovolenými u moře či jinými zahraničními výlety. Proč ale nezkusit léto 2020 pojmout jako příležitost procestovat nejrůznější kouty České republiky? Na mnoha místech navíc můžete využít svou permanentku ActivePass na aktivity, o kterých se vám ani nezdálo.

harr

Adrenalin na bobovkách

Pro milovníky lehce adrenalinové zábavy máme připravených hned několik míst, kde se díky ActivePassu svezete na bobové dráze zcela zdarma. Kam za takovým dobrodružstvím vyrazit? Vybrat si můžete mezi bobovou dráhou v Harrachově, bobovkou ve Špindlerově Mlýněa bobovou dráhou v Jizerských horách.

02faaff6ea6578c8be5708febba6741d

Rodinná výprava do ZOO

Téměř všechny děti milují zvířata. Tak proč je nevzít do ZOO? S ActivePassem na vstupném navíc výrazně ušetříte, protože své vstupné budete mít ve většině zoologických zahrad úplně zadarmo. Vydat se můžete například za bílými tygry do Zoologické zahrady v Liberci. Pokud máte vy nebo vaše děti raději opičky, vyrazte do Zoologické zahrady Chleby, kde na vás čeká vzácný druh primáta Langur duk. DinoparkMnoho zajímavých zvířátek najdete také v Zoologické zahradě v Plzni. Na tu navíc navazuje i Dinopark, kde se vaše děti skvěle vyřádí. Pokud vaše kroky povedou spíš na východ republiky, zde se stejným zpestřením chlubí Zoologická zahrada a dinopark ve Vyškově u Brna. Zastavit se můžete i za zvířátky v Zoologické zahradě v Olomouci, kde si děti určitě zamilují i safarivláček.

 

Nechcete na výlety po kapsách nosit spoustu různých kartiček? Nevadí, ActivePass aplikacimůžete mít pořád u sebe v mobilu!

Pro více tipů se přihlaste k odběru newsletteru a nezapomeňte sledovat naše sociální sítě Facebook a Instagram.